fbpx

Tvoríme web stránky, e-shopy, reklamu, marketing

tvorba web stránok, tvorba web stránok cena, tvorba eshopu, tvorba e-shopu, tvorba e-shopu cena, tvorba web bratislava, tvorba eshopu bratislava, správa sociálnych sietí, web

Sme SuperDizajn

Máme za sebou prácu pre veľké značky aj lokálne start-upy. Navrhli sme stovky webov a reklamných kampaní. Prichádzame ako marketingová agentúra, ktorá pomáha s webmi a online marketingom slovenským a českým podnikateľom. Máme viac ako 10-ročné skúsenosti z online marketingu a vývoja webových stránok.

Toto je naša ponuka

Naše služby

Vizitka na internete je kľúčovým prvkom imidžu každej spoločnosti. Navrhujeme inovatívne webové stránky, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy. Chceme, aby sa naši klienti prezentovali v čo najlepšom svetle.

Ani ten najlepší produkt bez náležitej expozície nedokáže zaujať zákazníka. Vytvárame moderné, prehľadné internetové obchody, ktoré vám umožňujú maximalizovať online predaj.

V posledných rokoch došlo k mimoriadne rýchlemu rozvoju mobilných technológií. Navrhujeme mobilné aplikácie a pokročilé webové portály. Vieme, ako šikovne využiť najnovšie riešenia pre váš úspech.

Reklama na internete je skvelá forma propagácie. Šikovne využívame potenciál vyhľadávačov, Google Ads a Facebook Ads. Vytvárame a optimalizujeme reklamné kampane, ktoré sú vysoko efektívne.
Oslovenie zákazníkov na čoraz konkurenčnejšom trhu si vyžaduje primerané zaobchádzanie. Polohovanie webu (SEO) je skutočným umením, vďaka ktorému úspešne oslovíte všetkých ľudí, ktorí sa pôvodne zaujímajú o vašu ponuku.
Ako ťa vidia, tak ťa vnímajú! S týmto plne súhlasíme, preto ponúkame grafické návrhy najvyššej kvality. Webové stránky a tlačené materiály tiež vybavujeme vhodne zvolenými slovami, ktoré najlepšie vystihujú charakter spoločnosti

ZÍSKAJTE NEZÁVÄZNÚ CENOVÚ PONUKU

Naši spokojní zákazníci

Stanislav Rapavý
Google
S firmou SuperDizajn sme veľmi spokojní. Profesionálny a ústretový prístup, rýchla implementácia našich požiadaviek, kvalitné prevedenie. 100% spokojnosť. Vrelo odporúčame.
Infinity Art
Google
Boli sme veľmi spokojní. Od vytvorenia web stránky, tvorby plagátov pre akciu až po reklamu! Teším sa na ďalšiu spoluprácu. Vysoká profesionalita a hlavne ľudský prístup 🙂
Lucia Dodekova
Google

Odporúčam. Som veľmi spokojná so stránkou. Profesionálny prístup, seriózne jednanie a úprava podľa požiadaviek. Oceňujem aj video návod ako samostatne vykonávať zmeny na stránke.

Gabriel
Google

Veľká spokojnosť s reklamou pre naše kaderníctvo plus s grafickými službami. Ďakujem a odporúčam!!!

Vlado Taliga
Google
Firmu môžem vrelo odporučiť. Prístup bol profesionálny, seriózny a promptný. Za nás 100% spokojnosť
Renáta Štefániková
Google

Táto agentúra mi vytvorila webovú stránku na základe skvelých návrhov, ktoré sa presne zhodovali s mojimi predstavami o výbornej prezentatívnej webovej stránke.Flexibilný prístup pri zmene požiadaviek, rýchla odozva a spracovanie.

Erik Šuster
Google
Výborná komunikácia, ochota a profesionálne odvedená práca. Odporúčam na 100%
Roman Kvalténi
Google
Firmu môžem vrelo odporučiť. Aj v súčasnej komplikovanej situácií bol prístup profesionálny, seriózny a promptný. Za nás 100% spokojnosť.
Peter Suchanovsky
Google
S touto agentúrou som maximálne spokojný, seriózne jednanie a hlavne rýchla spolupráca.
Jozef Seman
Google

Pomohli mi s reklamou pre kaviareň. Veľké ďakujem 🙂 + nafotenie priestorov

Tibor Salát
Google

super komunikácia, ochota a výborne odvedená práca 🙂

Berta Švarcová
Google

Kvalita a profesionalita

Je ich omnoho viac

Naši spokojní klienti

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU
Zaujali Vás naše služby? Veľmi radi s vami preberieme vašu predstavu a ponúkneme možné riešenia.