fbpx

Naše služby

Pozrite sa na našu ponuku služieb

Reklama a marketing

01
Reklama na Internete – Online | Digitálny marketing

Uvažujete nad tým, ako efektívne propagovať vašu firmu v digitálnom svete? Máme k dispozícii najúčinnejšie metódy internetového marketingu. Preskúmame váš biznis, klientelu a konkurencie a navrhneme vám najlepšie stratégie pre online reklamu. Postaráme sa o reklamu na Google, Facebooku či Instagrame.

Optimalizácia pre vyhľadávače Google

Vďaka optimalizácii pre vyhľadávače môžete zvýšiť svoje umiestnenie webu v Google vyhľadávaní. Dostaňte váš web na popredné miesta a získajte viac klientov a zákaziek.

Správa PPC kampaní

Riadenie PPC kampaní prostredníctvom Google Adwords. Chcete mať všetky vaše reklamy na jednom mieste? S Google Adwords je to realizovateľné. Môžete si nastaviť cenu za kliknutie a tiež formát reklamy. O všetko sa postaráme.

Reklama na Google

Dokážeme zvýšiť vašu viditeľnosť na Google prostredníctvom efektívnej reklamy. Môžete získať nových klientov vďaka atraktívnym reklamným kampaniam na Google. Manipulácia s Google Adwords pre nás predstavuje hračku.

Lokálny marketing

Máte miestnu prevádzku, stravovacia alebo kávové zariadenie a túžite zvýšiť svoju viditeľnosť? Lokálny regionálny marketing je ideálnou voľbou pre vás. Posilnite obraz vašej firmy u vašich potenciálnych klientov.

Správa sociálnych sietí

Svet je zasiahnutý vplyvom sociálnych médií. Staňte sa ich aktívnym členom a využite ich v plnej miere. Zverte nám riadenie vašich sociálnych médií a my zaručíme tvorbu pozitívnej reputácie medzi vašimi potenciálnymi klientmi.

Tvorba web stránok a správa webov

Tvorba web stránok

Zameriavame sa na tvorbu webových stránok s vysoko kvalitným obsahom a detailne navrhnutým dizajnom, ktorý odráža vaše očakávania. Naša ambícia je dosiahnuť vašu úplnú spokojnosť.

Tvorba e-shopov

Využite príležitosť zvýšiť svoje príjmy prostredníctvom individualizovaného online obchodu. S našou odbornou pomocou vytvoríme alebo dizajnovo upravíme váš e-shop tak, aby presne vyhovoval vašim potrebám. Poskytneme vám tiež rady ohľadom optimálneho nastavenia e-shopu pre vaše výrobky a cieľové publikum.

Správa webov a e-shopov

Poskytujeme správu webových stránok a internetových obchodov založených na systéme WordPress. Zajistíme pravidelné aktualizácie, správne fungovanie a vylepšenie výkonnosti vašej webovej stránky alebo online obchodu.

02

Ste pripravení na ďalší krok? Spojte sa s nami.

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU
Zaujali Vás naše služby? Veľmi radi s vami preberieme vašu predstavu a ponúkneme možné riešenia.