fbpx

Reklama na Internete - Online | Digitálny marketing

Možno hľadáte ako: Reklama na facebooku, reklama na Google, reklama na internete, Google reklama, reklama na Instagrame

Uvažujete nad tým, ako propagovať svoju firmu na webe? Máme pre vás najúčinnejšie metódy internetového marketingu. Preskúmame vašu firmu, klientelu a konkurenciu a navrhneme vám ideálne formy internetovej reklamy.

Mám bohaté skúsenosti v oblasti efektívneho digitálneho marketingu a hlavne sa zaoberáme riadením výkonnostných kampaní na sociálnych sieťach a správou výkonnostných reklamných kampaní v Google Ads (predtým Google AdWords). V úzkej spolupráci s naším dobre slúžiacim tímom plánujeme, realizujeme, optimalizujeme a vypracovávame správy o výkonnosti kampaní pre našich klientov.

Aké formy online reklamy vám vieme zabezpečiť?

Online reklama, Internetový marketing, PPC reklama, Cieľová skupina, Konverzná miera, AdWords reklama, Sociálne médiá, Bannerová reklama, SEO optimalizácia, Kľúčové slová, E-mailový marketing, Kampane na sociálnych médiách, Retargeting, Marketingová stratégia, Klikateľný odkaz, Kvalita obsahu, Analýza dát, Konverzný tunel, Online reklamná sieť, Závislá reklama.

Čo je vašim cieľom? Čo chcete dosiahnuť?

Získanie kontaktov

Navážte spojenie, presvedčte a transformujte potenciálnych nových zákazníkov. S radosťou vám pomôžem budovať a optimalizovať výkonnostné kampane s dôrazom na zvýšenie interakcií cez kontaktné formuláre, odosielanie e-mailových správ a telefonické dopyty.

Navýšenie predaja a obratu

Staňte sa silným konkurentom pre ďalšie e-shopy, ktoré ponúkajú podobné produkty ako vy. Pomôžeme vám vytvoriť a optimalizovať účinné kampane s dôrazom na rast obratu, pričom sa zameriavam na udržanie dlhodobej zdravej efektívnosti.

Zvýšte povedomie

Zvýšte povedomie o vašej značke alebo formujte názor prostredníctvom cielených značkových správ a vizuálov pre konkrétny segment na internete. Radi vám pomôžeme s vytváraním a optimalizáciou kampaní zameraných na zvýšenie povedomia.

Ste pripravení na ďalší krok? Spojte sa s nami.

S čím ďalším vám pomôžeme

Reklama na sociálnych sieťach

Dostaneme váš web do povedomia vďaka účinnej reklame na Facebooku a Instagrame

Reklama na Google vyhľadávači

Postaráme sa o vysokú viditeľnosť vášho webu na vyhľadávači vďaka prvým miestam.

Správa sociálnych sietí

Postaráme sa vám o kompletnú správu sociálnych sietí - Facebook, Instagram, Twitter či Linkedin

Správa vášho webu či e-shopu

Kompletná správa vašej web stránky či e-shopu (nahrávanie obsahu, editácia, aktualizácie)

Naše ďalšie služby: správa webových stránok, optimalizácia webových stránok, SEO optimalizácia, tvorba e-shopov, reklama na Facebooku, reklama na Instagrame, Google reklama, správa reklamy, reklamné kampane, digitálny marketing, tvorba loga, vytvorenie identity

ZÍSKAJTE CENOVÚ PONUKU
Zaujali Vás naše služby? Veľmi radi s vami preberieme vašu predstavu a ponúkneme možné riešenia.